TEKMA ŠT. REZULTAT REZULTAT PO NIZIH
1. ČELAVI & ČORAVI GOSTILNA PRI ŠTAJERCU 12 2-0 (21:12, 22:20)
2. ČELAVI & ČORAVI COPATA TEAM 11 1-2 (12:21, 21:17, 8:15)
3. ČELAVI & ČORAVI ODRANCI 10 2-0 (21:7, 21:17)
4. ČELAVI & ČORAVI KRATOCHWILL 28 2-0 (21:12, 21:18)
5. ČELAVI & ČORAVI DUO HORVAT 9 0-2 (11:21, 13:21)
6. ČELAVI & ČORAVI TRMASTIVA 22 2-1 (14:21, 21:16, 16:14)
7. ČELAVI & ČORAVI AVTOVLEKA HORVAT 21 2-0 (21:15, 21:15)
8. ČELAVI & ČORAVI NEPREDVIDLJIVIVA 27 2-0 (21:13, 21:2)
9. ČELAVI & ČORAVI BAR LIPICA 24 2-1 (17:21, 21:15, 15:10)
10. ČELAVI & ČORAVI DRVARIČ/ŠKORJANEC      
11. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU COPATA TEAM 8 2-1 (21:18, 14:21, 15:11)
12. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU ODRANCI 30 2-0 (21:14, 21:11)
13. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU KRATOCHWILL 42 2-0 (21:13, 21:11)
14. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU DUO HORVAT 31 2-0 (26:24, 22:20)
15. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU TRMASTIVA      
16. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU AVTOVLEKA HORVAT      
17. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU NEPREDVIDLJIVIVA 32 2-0 (21:10, 21:13)
18. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU BAR LIPICA 36 2-1 (20:22, 21:19, 15:11)
19. GOSTILNA PRI ŠTAJERCU DRVARIČ/ŠKORJANEC 35 2-0 (21:15, 21:17)
20. COPATA TEAM ODRANCI 2 2-0 (21:12, 21:17)
21. COPATA TEAM KRATOCHWILL 7 2-0 (21:10, 21:18)
22. COPATA TEAM DUO HORVAT 5 1-2 (23:21, 23:25, 13:15)
23. COPATA TEAM TRMASTIVA 16 2-0 (21:18, 22:20)
24. COPATA TEAM AVTOVLEKA HORVAT 14 2-0 (21:12, 21:15)
25. COPATA TEAM NEPREDVIDLJIVIVA 4 2-0 (21:7, 21:16)
26. COPATA TEAM BAR LIPICA 20 2-0 (25:23, 21:19)
27. COPATA TEAM DRVARIČ/ŠKORJANEC 45 2-1 (21:19, 19:21, 15:9)
28. ODRANCI KRATOCHWILL 29 0-2 (15:21, 15:21)
29. ODRANCI DUO HORVAT 1 0-2 (18:21, 16:21)
30. ODRANCI TRMASTIVA      
31. ODRANCI AVTOVLEKA HORVAT 17 1-2 (21:18, 20:22, 6:15)
32. ODRANCI NEPREDVIDLJIVIVA      
33. ODRANCI BAR LIPICA      
34. ODRANCI DRVARIČ/ŠKORJANEC 39 0-2 (16:21, 12:21)
35. KRATOCHWILL DUO HORVAT 3 1-2 (21:15, 12:21, 11:15)
36. KRATOCHWILL TRMASTIVA      
37. KRATOCHWILL AVTOVLEKA HORVAT 40 1-2 (14:21, 21:18, 12:15)
38. KRATOCHWILL NEPREDVIDLJIVIVA 6 2-0 (21:5, 21:9)
39. KRATOCHWILL BAR LIPICA 44 2-1 (13:21, 21:19, 15:8)
40. KRATOCHWILL DRVARIČ/ŠKORJANEC      
41. DUO HORVAT TRMASTIVA 15 2-0 (21:15, 21:18)
42. DUO HORVAT AVTOVLEKA HORVAT 13 2-1 (19:21, 21:10, 15:11)
43. DUO HORVAT NEPREDVIDLJIVIVA 33 2-0 (21:10, 21:12)
44. DUO HORVAT BAR LIPICA 41 2-0 (21:11, 21:19)
45. DUO HORVAT DRVARIČ/ŠKORJANEC 43 2-0 (21:12, 21:18)
46. TRMASTIVA AVTOVLEKA HORVAT 19 1-2 (20:22, 21:12, 11:15)
47. TRMASTIVA NEPREDVIDLJIVIVA 25 2-0 (21:17, 21:18)
48. TRMASTIVA BAR LIPICA 18 2-0 (21:12, 21:14)
49. TRMASTIVA DRVARIČ/ŠKORJANEC      
50. AVTOVLEKA HORVAT NEPREDVIDLJIVIVA 23 2-0 (21:11, 21:9)
51. AVTOVLEKA HORVAT BAR LIPICA 26 2-0 (21:12, 21:15)
52. AVTOVLEKA HORVAT DRVARIČ/ŠKORJANEC 34 2-1 (21:19, 16:21, 15-8)
53. NEPREDVIDLJIVIVA BAR LIPICA      
54. NEPREDVIDLJIVIVA DRVARIČ/ŠKORJANEC      
55. BAR LIPICA DRVARIČ/ŠKORJANEC 37 0-2 (7:21, 11:21)

 

 

 

 

 

Športno, športno-rekreativno, kulturno društvo LABDA Beltinci

Panonska 22   I   9231 Beltinci   I   DŠ 91363799   I   IBAN SI56 9067 2000 0511 251   I   M 031/355-562

Copyright by LABDA

Go to top